Відбувся семінар європейського законодавства

12 червня 2018 року у м. Хмельницькому в приміщенні обласної федерації професійних спілок Міністерством аграрної політики та продовольства України разом з Проектом Європейського Союзу «Вдосконалення системи контролю харчових продуктів в Україні», відбулася презентація семінару європейського законодавства. У заході взяли участь представники Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів, Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, закладів громадського харчування малого бізнесу, дошкільних та шкільних навчальних закладів.

Як зазначив керівник Проекту Тоні Віл, діяльність даного Проекту направлена на дотримання вимог, щодо безпечності харчових продуктів.

Основною метою Проекту є сприяння вдосконаленню системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні за принципом «від лану до столу» шляхом приведення законодавства України та системи державного контролю у відповідність до регуляторної та адміністративної політики і практики ЄС.