Семінар-нарада з орендарями водних об’єктів Полонського району

9 серпня 2018 року в приміщенні Полонської районної державної адміністрації відбулася зустріч заступника директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Руслана Якубаша, начальника відділу атмосферного повітря, регулювання використання водних ресурсів та надр Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Володимира Дідуха з орендарями водних об’єктів Полонського району, представниками Полонської міської та Понінківської селищної ОТГ, головами сільських рад, старостами старостинських округів. Мета зустрічі-укладання договорів оренди водних об’єктів у відповідності до вимог чинного законодавства, отримання дозволів на спеціальне використання та здійснення діяльності в межах правового поля. Крім того,працівники Департаменту надали інформацію з інших питань екологічного спрямування.