Робочий візит директора Департаменту Олега Омелянюка на фермерське господарство «Мрачковські»

На території області ягідництвом займається 21 підприємство на загальній площі 386,47 га. Вирощують у нас смородину, порічки, малину, ожину, лохину, аґрус, суницю, жимолость.

Вчора, з робочим візитом Олег Омелянюк відвідав фермерське господарство «Мрачковські», що знаходиться в селі Малиничі Хмельницького району. Господарство уже не перший рік займається вирощуванням смородини на площі 30 га. І саме зараз розпочало збір ягід ранніх сортів смородини.

Керівник господарства В’ячеслав Мрачківський розповідає, що обрали для вирощування саме смородину, тому що це цікава і популярна ягода, простіша в обробітку, аніж до прикладу фруктові сади та й врожай збирати легше. Вирощує фермерське господарство сорти української селекції, які дають позитивний результат для ягідника. На перспективу, ФГ «Мрачковські» невдовзі плантації планують збільшити насадженнями порічки.