Привітання з День захисників та захисниць України

14 жовтня Україна відзначає державне свято — День захисників та захисниць. Це свято кожного, хто віддав свої знання, силу, мужність та професіоналізм справі захисту нашої держави.

Цей день є справжнім святом самовідданості та благородства, що так органічно поєдналося з Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважалася покровителькою січовиків та символізувала захист від ворога.

Служіння Вітчизні - це більше, ніж професія. Це величезна любов до України, сила волі й патріотизм.

Найтепліші слова привітань сьогодні всім, хто стоїть на варті нашого миру і спокою, на передовій та в тилу, адже святий обов'язок кожного громадянина - берегти мир та злагоду!

Бажаємо стійкості, мужності, любові та добра! Нехай народна повага і підтримка надають всім захисникам нашої держави сил у благородній справі служіння Батьківщині. Нехай божественний покров Пресвятої Богородиці, простягнений над нами, уберігає від бід, зла та негараздів, а світла віра у мирне майбутнє - хай об’єднує нас!

колектив Управління розвитку агропромислового комплексу

та земельних відносин Хмельницької ОДА