Затверджено графік засідань робочої групи з розв’язання проблемних питань оподаткування в аграрному секторі

З метою оперативного надання консультацій сільгоспвиробникам щодо оподаткування та вирішення проблем, пов’язаних із блокуванням податкових накладних, у Хмельницькій області працює робоча група, склад якої затверджений розпорядженням голови Хмельницької облдержадміністрації від 21.10.2020 № 777/2020-р (зі змінами).

Затверджено графік проведення засідань робочої групи на лютий-червень поточного року.

Графік засідань
робочих груп з вирішення проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробникам (фермерським господарствам тощо), утворених в обласних державних адміністраціях на виконання абз. 2 підпункту 2 пункту 6 Протоколу № 81 засідання Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2020 року, у першому півріччі 2022 року

Дата проведення засідання

Час проведення засідання

Формат проведення

Прийом документів для розгляду на засіданні

Крайня дата прийому

Спосіб подачі

У разі онлайн проведення (посилання для підключення)

У разі офлайн проведення (адреса)

Електронна пошта (вказати)

Адреса (вказати)

24  лютого

м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2

dagro@adm-km.gov.ua

м. Хмельницький , вул. Свободи,70

25 березня

27 квітня

26 травня

29 червня

Найближча зустріч запланована на 24 лютого 2022 року об 11 год.

До складу робочої групи входять представники управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин облдержадміністрації, Головного управління ДПС у Хмельницькій області, Хмельницького відділення фонду підтримки фермерських господарств. Очолює робочу групу заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Володимир Білик.

Рекомендуємо аграріям у разі зупинення реєстрації податкових накладних та інших проблемних питань направляти звернення до управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин на електронну адресу dagro@adm-km.gov.ua не пізніше, ніж за 2 дні до початку проведення чергового засідання.