Новини

Вітання начальника Управління Олега Омелянюка з Днем працівників харчової промисловості!

Шановні працівники харчової промисловості!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Вже другий рік поспіль ми відзначаємо День працівників харчової промисловості у складний період повномасштабної воєнної агресії росії проти України. Виробництво харчових продуктів є однією з найперших умов життя людей і розвитку суспільства. На вашу галузь покладено відповідальне завдання – задоволення потреб кожної родини в якісній, смачній та доступній продукції.

Проте, навіть за таких умов, завдяки Вашій напруженій, наполегливій, відданій та ефективній праці харчова промисловість демонструє спроможність забезпечити продовольчу безпеку не тільки області, а й країни в цілому.

Працівники галузі роблять вагомий внесок у зміцнення економіки області та держави, забезпечення продовольчої безпеки, стабільності та підвищення рівня життя співвітчизників та постійно покращують якість своєї продукції, розширюють доступний асортимент. Досягнутий сучасний технологічний рівень виробництва харчової продукції дозволяє зберігати хороший результат навіть в екстремальних умовах.

У день професійного свята, зичу Вам, шановні трудівники харчової промисловості, мирного неба Вам і Вашим родинам, міцного здоров'я, наснаги та нових трудових здобутків на благо нашого краю.

З повагою

Начальник Управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин Хмельницької облдержадміністрації Олег Омелянюк

Відео