Новини

Представників територіальних громад Хмельниччини запрошують на конференція “На шляху до ЄС – розвиток сільських територій”

Представників територіальних громад Хмельниччини запрошують на конференція “На шляху до ЄС – розвиток сільських територій” 21 травня 2024 року, приміщення Українського католицького університету у Львові.

На конференції буде обговорено процеси відновлення сільських територій у Польщі та відновлення і відбудови сільських територій в Україні. Досвідчені експерти зосередять увагу на обговоренні трьох ключових тем, а саме:

  • Багатофункціонального розвитку сільських територій,
  • Ролі людського капіталу у розвитку сільських територій,
  • Iнноваційності на сільських територіях.

Панельним дискусіям передуватиме провідна доповідь (TBC) та дві короткі презентації, в яких буде представлено поточний стан та стратегії розвитку сільських територій в Польщі та Україні.

Беручи до уваги вагомість процесів децентралізації та європейської інтеграції в Україні, учасники конференції обговорять, з-поміж іншого, стратегії ЄС і польський досвід у цьому контексті.

До виступу запрошено експертів з Інституту розвитку села і сільського господарства Польської академії наук (IRWiR PAN), Банку Державного Господарства Польщі (Bank Gospodarstwa Krajowego), Українського католицького університету (УКУ), ДУ “Інститут економіки та прогнозування НАН України”, ДУ “Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України», Національної академії аграрних наук України (НААН України), а також представників польських та українських органів влади.

Участь у конференції безкоштовна.

Реєстрація обов’язкова – https://forms.office.com/e/iay9fQ8h2q

Мови: українська, польська. Буде забезпечений синхронний переклад.

Програма конференції «На шляху до ЄС – розвиток сільських територій».

Організатори:

Представництво Польської академії наук у Києві - одне з шести закордонних представництв Польської академії наук. Засноване у 2013 році. Місією Представництва є популяризація досягнень польської науки, а також започаткування, підтримка та розвиток наукового та науково-технічного співробітництва між Польщею та Україною.

Інститут розвитку села і сільського господарства Польської академії наук - впродовж 50 років реалізує міждисциплінарні наукові дослідження соціальних та економічних змін на сільських територіях та здійснює експертну діяльність у цьому контексті. Дослідження спрямовані як на діагностику процесів, що виникають у сільських територіях та сільському господарстві, так і на прогнозування майбутніх напрямів змін та розробку сценаріїв розвитку. Інститут співпрацює з багатьма польськими та закордонними науковими установами. Він готує аналітичні матеріали для потреб, зокрема, Європейської Комісії та польських органів влади.

Український католицький університет – приватний університет, заснований у 2002 р., який виростає на грунті християнської культури, духовності та світогляду і є провідним освітнім і науковим центром. В складі університету є факультет прикладних наук, суспільних наук, наук про здоров’я, філософсько-богословський та гуманітарний факультети, Бізнес-школа УКУ. Університет формує лідерів для перемоги, відбудови та оновлення України та є лідером модернізації вищої освіти.

Відео